brands

CHANEL  jedna z najważniejszych marek mody naszych czasów oraz trendseter w świecie luksusu zaprezentowała swój pierwszy zegarek w 1987 roku.

PREMIER bo tak nazywa się ten pierwszy model został zainspirowany kształtem Placu Vendome najsławniejszego placu Paryża, którego kształt ma również korek słynnego perfum No 5. Dwadzieścia lat po swojej premierze linia należy do najlepiej sprzedających się damskich zegarków marki.

W 1987 roku CHANEL otworzył pierwszy butik poświęcony jedynie tematowi zegarków diamentowej biżuterii na Placu Vendome 18, vis a vis Hoteli Ritz, w którym Mademoiselle Chanel posiadała swoje apartamenty .

W roku 2000 CHANEL przedstawił najważniejszą ze swoich linii – J12. Zegarek zrobiony w całości z nierysującej się ceramiki w kolorze czarnym. W 2003 na rynek weszła wersja z białej ceramiki, a w 2011 wersja ceramiczna z dodatkiem tytanu o nazwie CHROMATIC, której kolor i blask powierzchni uzyskano poprzez polerowanie diamentowym pyłem. Więcej…

Najnowsza kolekcja Domu CHANEL nazywa się BOYFRIEND - zegarek o niebywałej elegancji i prostocie, wykonany z bezowego, białego złota w wersji mechanicznej i kwarcowej, który wszedł na rynek w 2015. W tym roku do kolekcji dodano wersje stalowa w dwóch wielkościach z diamentami i bez. Więcej  informacji na temat marki i kolekcji:
www.chanel.com

Nowości

BOYFRIEND – Najnowsza linia CHANEL  w dwóch wielkościach i materiałach: w stali i w zlocie. Z diamentami i bez.  Na paskach i na bransoletach w teksturze tweedu ulubionego materialu Coco Chanel Bestseller 2017.

J12 – edycja limitowana w białej i czarnej ceramice w dwóch wielkościach
33 i 38 mm .  Zegarki dla fanów i kolekcjonerów marki.

New trendy small watch j12 xs in black and white ceramic and strap with and without diamonds. Size 22mm.

Premier – ikona chanel w stali i w złocie w dwóch wielkościach 22mm i 28mm z diamentami i bez . Na pojedynczej i podwójnej bransolecie.