brands

Rok 1837 początkuje historię tej niezwykłej marki, producenta najwyższej jakości produktów skórzanych związanych w swych początkach z jeździectwem, a później z modą oraz akcesoriami miedzy innymi zegarkami.

Już w 1912 roku pojawia się pierwszy zegarek naręczny o nazwie “porte-oignon”. W 1928 Hermés prezentuje pierwsza kolekcje zegarków Ermeto w kooperacji zeszwajcarską manufakturą Movado w ich sławnym paryskim salonie, na ulicy Faubourg  Saint-Honoré, 24.

Już w 1912 roku pojawia się pierwszy zegarek naręczny o nazwie “porte-oignon”.

Przez następne 50 lat Hermés produkuje swoje zegarki współpracując z takimi markami jak: Vacheron Constantin, Jaeger Le Coultre, Lip, Universal Genéva, Audermas Piguet, Tavannes, Angelus Mido, Cyma, Baume & Mercier I wielu innymi.

W 1978 Hermes otwiera produkcję zegarków i dział marketingu w Bienne/ Szwajcarii. O tego momentu powstają modele, na których bazuje dzisiejsza kolekcja z takimi znanymi modelami jak: Kelly, Arceau, Clipper, Cape Code, Heure i Dressage. Więcej…

W 2012 Hermés staje się Manufakturą i produkuje dwa własne mechanizmy: H1837 I H1912, które można znaleźć w linii Dressage i Arceau.
www.hermes.com

Nowości

CAPE CODE Z NOWYMI PASKAMI

CAPE CODE Z NOWYMI TARCZAMI

NANTUCKET – NOWA LINIA

MEDOR

SLIM D’HERMES