brands

Wyrafinowany ambasador Made in Italy na całym świecie, marka Mattioli zbudowała swoje własne bieżące sukcesy na fundamencie szlachetnej przeszłości, związanej z najbardziej znaną i mistrzowską tradycją złotniczej tradycji Torino.

Unikalne doświadczenie, które powstało w 1860 roku z Antica Ditta Marchisio, właścicielem pierwszego znaku towarowego wydanego przez miasto Torino: historycznego „1 To” (czyli pierwszego i najstarszego w Turynie).

Specjalizując się w tworzeniu i rzemiośle wysokiej jakości produktów, od początku firma ta ucieka się do cennego wkładu dużej liczby rzemieślników, którzy pracują w pełnym cyklu złota: od topienia wlewka po gotowe kawałki.

Począwszy od 1970 roku Antica Ditta Marchisio zaczęła projektować i produkować bardzo udane modele wyłącznie dla najbardziej prestiżowych firm na świecie. Firmy te nadal kupują nasze wyroby, do naszej wzajemnej satysfakcji.

Więcej…

W 1995 r. Inżynier Luciano Mattioli, który przez wiele lat pracy w dużych organizacjach zdobył znaczącą wiedzę i umiejętności, kupił firmę i poprosił swoją córkę Licia, w czasie prawnika w Turynie, aby pomógł mu w zarządzaniu. W następnych latach, dzięki ciągłemu procesowi innowacji w technologiach tworzenia biżuterii wspieranej przez nowe przedsiębiorcze i strategiczne zarządzanie, Antica Ditta Marchisio rozszerzyła dystrybucję swoich produktów na rynki zagraniczne w wybranych sklepach z biżuterią w Europie, w Stanach Zjednoczonych Państw i Japonii. W 2000 r. Rodzina Mattioli podjęła decyzję o wykorzystaniu własnego imienia marki, która na całym świecie uosabia i stanowi niezwykłe dziedzictwo techniki, pasji i studiów, które zawsze charakteryzowały tę firmę. W ten sposób urodziła się marka Mattioli: pod kierunkiem Licia, a dzięki jej entuzjazmowi i kreatywności, nowe kolekcje szybko osiągnęły nieoczekiwany i nadzwyczajny sukces.
http://en.mattioligioielli.it/