brands

Świat diamentów – po drodze ze Stephanem Rivoir.

„Wypracowaliśmy wyśmienitą jakość.”

Diamenty – nie tylko najtwardsze ze wszystkich kamieni, lecz szlachetny, świecący ogień ozdabiający klejnoty. Poprzez sztukę szlifowania diamentów został przez nieco ponad 100 lat wzniecony ten ogień o zasięgu światowym. Stephan Rivoir zna świat diamentów. Do jego zasad zalicza się zasada: „my sprowadzamy nasz towar tylko z legalnych źródeł i ze szlifierni, które uwzględniają szczególnie wysokie etyczne standardy.”

Poprzez to Stepan Rivoir jednoznacznie odrzuca kontakty handlowe z tymi krajami, które handel diamentami uczyniły krwawym handlem. „W Tel Aviv mamy     w osobie Amir Weizmana partnera i pracownika o najwyższych kompetencjach w zakresie diamentów. Za jego pośrednictwem sprowadzamy diamenty z pewnych i strzeżonych przez narody Zjednoczone szlifierni.” Kompetencja w zakresie obchodzenia się z diamentami, którą osiągnął Stephan Rivoir i jego ojciec Hans Rivoir w ostatnich dziesięcioleciach jest w Niemczech rzadkością. Więcej…

"Bezpośredni dostęp do producentów i szlifierni wyróżnia nas. Dopiero na tej bazie rozwinęliśmy wyśmienitą jakość. I tak możemy naszym klientom zaoferować najpiękniejsze diamenty, które nasze oko w ogóle może dostrzec." "My oferujemy naszym klientom najpiekniejsze diamenty, które nasze oko może dostrzeć" - Stepan Rivoir. Sprawdzenie źródeł, wyszukanie i sprawdzenie właściwych partnerów, sprawdzenie diamentów pod lupą - o to troszczy się prawie codziennie Stephan Rivoir, poprzez to zdobywa on swoją znakomitą wiedzę i umiejętności w zakresie obchodzenia się z tymi najszlachetniejszymi ze wszystkich kamieni szlachetnych. Amir Weizman pomaga mu przy tym. Ponieważ Izrael należy do najważniejszych miejsc na świecie w nakresie handlu diamentami, a Tel Aviv do najbardziej znaczących giełd diamentów.
www.rivoir.com