Warning: Creating default object from empty value in /spero/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/slideshow_layerslider/slideshow_layerslider.php on line 28
ZENITH – Anna Jansen

ZENITH od ponad 150 lat zawsze zwracał uwagę na precyzję i niezawodność, jest to produkcja wielkiej legendy. Jest jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych producentów założonych w 1865 roku przez 22-letniego Georga Favre-Jacota w Le Locle w Szwajcarii.

Kierunek innowacyjności był priorytetem marki, a prawdziwy szybki rozwój firmy nastąpił w XX wieku, kiedy ZENITH założył swoje filie w najmodniejszych miastach świata: Genewie, Moskwie, Paryżu, Londynie, Wiedniu i Nowy Jork. Przedstawiciel Rosji miał również swój adres w Warszawie przy ul. Niecałej.

Do tej pory powstało ponad 50 doskonałych kalibrów, z których najbardziej znanym jest EL PRIMERO z 1969 r. Był to pierwszy mechanizm ze zintegrowanym systemem samonakręcającym. Częstotliwość pracy wynosi 36 000 drgań na godzinę, dzięki czemu czas jest mierzony z dokładnością do 1/10 sekundy. Od premiery do tej pory powstało ponad 500 różnych wersji tego mechanizmu.

Pełną kolekcję i więcej informacji można znaleźć na stronie:

DEFY

DEFY

ELITE

ELITE

CHRONOMASTER

CHRONOMASTER

PILOT

PILOT

This post is also available in: angielski